PZU MOBILNY AGENT

PZU Ubezpieczenia – Mobilny Agent Ubezpieczeniowy Katarzyna Grycuk

Obszar działania:
Województwo Podlaskie min: Grabówka, Białystok, Zaścianki, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Łapy, Czarna Białostocka, Supraśl, Augustów, Wysokie Mazowieckie, Suwałki

Wiedza i doświadczenie:

Jestem absolwentką Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn. Posiadam certyfikowane szkolenia, dotyczące wycen wartości rynkowej pojazdów mechanicznych. Moja wiedza poparta jest 10 letnim doświadczeniem zawodowym w branży ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń życiowych, majątkowych, ubezpieczeń oferowanych przez bankowość detaliczną. Także multiagencje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia i usługi oferowane przez ASO (Autoryzowane Serwisy Samochodowe).

Profesjonalizm

Analiza potrzeb jest kluczowym elementem w zakupie produktów ubezpieczeniowych. Dlatego też, będąc profesjonalistką w swojej dziedzinie w pierwszej kolejności POROZMAWIAM Z TOBĄ O TWOICH POTRZEBACH z zakresu: PZU OC, PZU AC (Autocasco), PZU Dom, PZU Rolne, PZU Wojażer, PZU Firma, PZU OC w życiu prywatnym, PZU NNW, PZU Asystent Zdrowotny, PZU Ochrona Prawna, PZU Zielona Karta, PZU Plan Na Zdrowie i inne dostępne w grupie PZU. W taki sposób, mogę dobrać ubezpieczenia dopasowane WŁAŚNIE DO CIEBIE. Takie, których rzeczywiście potrzebujesz. Uczciwość, rzetelność i wzajemny szacunek, to klucz do długoletniej współpracy.

Zadowolenie moich Klientów

Zadowolenie klientów zawsze było, jest i będzie moim priorytetem. Dlatego moje motto zawodowe brzmi: „Zadowolony klient = WSPÓŁPRACA NA DŁUGIE LATA I REKOMENDACJA”. Wypełnij formularz kontaktowy/zadzwoń, spotkajmy się w dogodnym dla Ciebie terminie i POROZMAWIAJMY O TWOICH POTRZEBACH ubezpieczeniowych.

Wypełnij formularz kontaktowy na stronie https://kgrycuk.agentpzu.pl 

MOBILNY AGENT UBEZPIECZENIOWY PZU  KATARZYNA GRYCUK

693 986 586

Poniedziałek – Piątek 10.00-18.00     Sobota 10.00-14.00

kgrycuk@agentpzu.pl