Assistance

ASSISTANCE

Pomoc w trudnych sytuacjach na drodze

Przytrafiła Ci się awaria lub wypadek? Potrzebujesz pomocy na drodze? Podstawowe usługi assistance otrzymasz razem z ubezpieczeniem.

OTRZYMASZ pomoc w sytuacji kiedy:

  • samochód się zepsuje lub zostanie skradziony,
  • zatrzaśniesz kluczyki w samochodzie,
  • zabraknie Ci paliwa,
  • akumulator się rozładuje,
  • złapiesz gumę,
  • przepali się żarówka.

Wymiana opon w usłudze assistance?
Ubezpieczenie opon oferowane jest przez wiele towarzystw ubezpieczeniowych. W zależności od wykupionego wariantu ubezpieczenia auta w assistance opony można liczyć na wymianę koła na miejscu wypadku na terenie całej Polski 24/dobę, telefoniczną pomoc informacyjną o danych teleadresowych zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami, punktów przechowywania opon, zorganizowanie i pokrycie kosztów wymiany koła w warsztacie samochodowym.
Ubezpieczenie zawierane jest na 12 miesięcy i może obejmować zarejestrowane na terytorium samochody osobowe i ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Umowę można zawrzeć bez względu na wiek pojazdu. Ubezpieczenie assistance wymiany opon ma swoje ograniczenia jeżeli chodzi o ilość zdarzeń mających miejsce w trakcie trwania danego okresu ubezpieczenia i ma ograniczenia. Należy pamiętać o posiadaniu w pojeździe sprawnego koła zapasowego lub zestawu naprawczego koła.
Zakupu danego wariantu ubezpieczenia assistance można dokonać jedynie u danego ubezpieczyciela u którego zawarta została polisa OC.

https://kgrycuk.agentpzu.pl